Dominik Panek: Kibice mile zaskoczeni Ukrainą. "Winne zachodnie media" - Wiadomości - polskieradio.pl rdir.pl/1o0eb7 #Ukraina #Euro2012

Dominik Panek: Nowicka: pora podsumować Euro. "Czemu tak drogo?" - Trójka - polskieradio.pl rdir.pl/1o0e3l #Nowicka #Euro2012

1. Niemcy
2. Portugalia
3. Dania
4. Holandia

To, że Niemcy wyjdą z grupy już od początku było oczywiste, od pierwszego meczu grali dobrze, prezentując wysoki poziom.
Jako pretendentów do wyjścia z grupy upatrywano Portugalię lub Holandię, a Danię od razu spisano na straty.

I choć awans *Niemców* i *Portugalii* zaskoczeniem nie jest, to dziwić się można postawie Holendrów, którzy nie wygrali ŻADNEGO MECZU.
Po raz kolejny życie pokazało nam, że futbol to gra zespołowa i można mieć indywidualności, ale jeśli one nie stworzą teamu, to niczego się nie ugra.

Podsumowanie grupy A.

Grupa A, była chyba najprostszą grupą, złożoną z samych średniaków. Wydawało się, że wyjście z grupy jest jak najbardziej osiągalne. No, ale Polska z grupy nie wyszła.
O dziwo nie wyszła razem z Rosją! Rosjanie po pierwszym meczu uważani byli nawet za czarnego konia turnieju, jednak w decydującym meczu przegrali z Grekami i czarny koń zdechł, jeszcze zanim wybiegł.

Tym sposobem do ćwierćfinału awansowali *Czesi* z 6 punktami i bądź co bądź zaskakująco *Grecja* z 4 punktami.

(ps. A ja jestem na 5 miejscu w trójmiejskim konkursie na typowanie wyników :D)

strefabiznesu

Strefa Biznesu Pomorska.pl: #Euro2012. Regionalne puby zarabiają na emocjach. #Piwo leje się strumieniami! Euro rdir.pl/1nztuo

Strefa Biznesu Pomorska.pl: #Euro2012. Zagraniczni piłkarze zarobią, ale nie zapłacą #podatek.tku. Polacy... zapłacą! #Euro rdir.pl/1nztu4

pinio

Dominik Panek: Dutkiewicz: wystarczy miejsca dla 50 tys. kibiców - Jedynka - polskieradio.pl rdir.pl/1nztt3 #Dutkiewicz #Euro2012

kibicujem

*Anglia - Szwecja 3:2*

Przepraszam, ale jestem w euforii...

O JA PIERDOLĘ, CO ZA EMOCJONUJĄCY MECZ Z GRADEM GOLI!!!

Mecz zaczął się bardzo wyrównanie, już od początku był bardzo miły dla oka, moc akcji, a tylko jedna bramka Carrolla.
Za to druga połowa to KWINTESENCJA FUTBOLU. Można tam było zobaczyć wszystko. Najpierw samobójcza bramki, która doprowadziła do wyrównania. Później gol po którym, ku memu i całego świata zdziwieniu na prowadzenie wyszli Szwedzi. Bardzo urodziwa bramka Walcotta, który znów wyrównuje wynik. No i wisienka na torcie - ABSOLUTNIE PRZEWSPANIAŁY GOL WELBECKA. Jak dla mnie najbardziej efektowny gol turnieju, póki co.

No cud miód i orzeszki, palce lizać. Mnóstwo emocji, zwrotów akcji... po prostu GENIALNY mecz.

Jutro oba mecze naszej grupy o 20.45.

W rozgrywce *Grecja - Rosja* dość oczywistym wydaje się typowanie Rosjan.
Natomiast jeśli chodzi o mecz *Polaków z Czechami*, przyznaję - pojęcia nie mam. Chyba można się spodziwać absolutnie wszystkiego.

kibicujem

*Ukraina - Francja 0:2*

PIERWSZY RAZ W ŻYCIU WIDZIAŁAM MECZ PRZERWANY ZE WZGLĘDU NA WARUNKI POGODOWE.

Mecz obsunął się o godzinę. W końcu, gdy się rozpoczął próbowała narzucić swój styl gry. Ukraina starała się równać poziom. Błędy obrony u Francuzów jak i Ukraińców, ale nic z tego nie wynikło.

W 2 połowie Francja znów w natarciu. W końcu po pięknej akcji gola strzelił Menez, a kilka minut później wynik na 2:0 podwyższył Cabaye. 2 szybkie gole Francuzów wybiły Ukrainę z rytmu i nie prezentowali oni poziomu zbliżonego do Francji.

Zaraz mecz *Anglia - Szwecja* , w którym obstawiam Anglię. :)

pinio

Dominik Panek: Polski Facebook żyje Euro. 95 proc. treści dotyczy piłki - Wiadomości - polskieradio.pl rdir.pl/1nzi1z #Facebook #Euro2012

kibicujem

*Włochy - Chorwacja 1:1*
*Hiszpania - Irlandia 4:0*

Widziałam jedynie mecz Hiszpanów, którzy rozwalili Irlandię, narzucając im swoją grę od początku. Pokazali klasę w tym meczu.

Z kolei jeśli mogę coś powiedzieć o kibicach obu drużyn, to muszę przyznać, że to bardzo fajni sympatyczni ludzie, którzy nawet mimo wysokiej przegranej Irlandczyków potrafili się RAZEM WSPANIALE BAWIĆ. (osobiście widziałam taniec Hiszpana z Irlandczykiem :P).

Strefa kibica, jak i balowanie z kibicami jak najbardziej na plus! ;)

Dzisiejsze mecze już w zaciszu domowym oglądać będę. Zaczynamy od *Ukraina - Francja*. Po ostatnim meczu naszych współorganizatorów wydaje mi się, że może paść remis.
  • awatar Another Bruno Mars's Stories: Widziałam na trybunach kibiców Irlandii i Hiszpanie wspólnie siedzących, zero bójek czy czegokolwiek. U Polaków to by nie przeszło. Po meczu widać było że lubią się wzajemnie, nawet piłkarze! I moja Hiszpania wygrała :D :D mój tata jak się wkurzył xDD
  • awatar imƎ: @Another Bruno Mars's Stories: No naprawdę pięknie się ze sobą bawili! No i oczywiscie z nami! Ja byłam pod hotelem w którym nocowali Hiszpanie i widziałam z bliska (co prawda siedzieli w samochodzie :( ale ja byłam w pierwszym rzędzie! :D) Casillasa, Fabregasa, Torresa i Iniestę! :D :D Gdybym jeszcze widziała mojego kochanego Xaviego - my life would be complete. :D
Pokaż wszystkie (2) ›

Strefa Biznesu Pomorska.pl: #Euro 2012 w #bank.ach. Karty przedpłacone i zysk zależny od sponsorów mistrzostw #Euro2012 rdir.pl/1nz3ae

kibicujem

*Dania - Portugalia 2:3*
*Niemcy - Holandia 2:1*

Niestety nic więcej na temat meczów powiedzieć nie mogę, ale wygrali moi faworyci (z bólem serca mimo wszystko nie postawiłam na Holandię :( Chociaż ich kocham).

A jutro mecze w strefie kibica ;)

Typuję:
w meczu *Włochy - Chorwacja* Włochów,
a w meczu *Irlandia - Hiszpania* Hiszpanów ;)
  • awatar Mauve: Oj tak, Niemcy, na szczęście, wygrali :P A Holandii nie lubię z wielu powodów, więc podwójnie się cieszę :P
Pokaż wszystkie (1) ›

muzungu2

*Witam Was moje Kochane!* :* / *moi Kochani!* ;)

Za mną kolejny dzień :) A dokładniej środa, czyli zajęcia *D. D. Ż.* *(Dzień Dla Życia* dla nie wtajemniczonych) :)

Przyrządzaliśmy placki ziemniaczane w barwach *Polski* oraz budyń waniliowy z posypką czekoladową :)
Wspólnie z koleżanką *Ewką* ;) tarliśmy czekoladę na posypkę ;)

a tak wyglądało danie główne :)

oraz wcześniej wspomniany deser :)

Niestety, pogoda nie nadawała się do spaceru. Więc, oglądałem tv, ale też trochę ćwiczyłem.
Pokaż wszystkie (12) ›

Strefa Biznesu Pomorska.pl: Dostaliście w prezencie bilety na #Euro2012? Zapłacicie podatek! #Euro #sport rdir.pl/1nyvri

pinio

Dominik Panek: ”W świat poszedł zły komunikat” - Wiadomości - polskieradio.pl rdir.pl/1nyuft #Olkowicz #Euro2012

missfashionistka

Wpis tylko dla znajomych

kibicujem

*Polska - Rosja 1:1*

Chyba pierwszy raz cieszę się, że moje prognozy się nie sprawdziły! :)
Co tu dużo pisać...

Pierwsza połowa należała do Rosjan, to oni kierowali grą, natomiast w drugiej dominowali Polacy, czego wyrazem była PRZEPIĘKNA bramka Kuby Błaszczykowskiego. Naprawdę jestem pełna podziwu, wspaniałe uderzenie z linii pola karnego.

Jutro zaczynamy od *Dania - Portugalia*. Obstawiam Portugalczyków, ale prawdopodobnie tego meczu nie obejrzę :(

pepito

smiling ♥:

pinio

Dominik Panek: "Nikt nie wierzy, że kibice wymyślili ten marsz" - ME 2012 - polskieradio.pl rdir.pl/1nykvk #Mularczyk #Euro2012

kibicujem

*Grecja -Czechy 1:2*

W pierwszej połowie Czesi narzucili swój styl grania i już po kilku minutach meczu było 2:0. Trzeba przyznać, początek imponujący.
Dość pechowy mecz dla Greków, najpierw bramkarz skarży się na ból mięśnia dwugłowego i schodzi, później sędzia nie uznaje im bramki, która na moje oko nie była ze spalonego.
W drugiej połowie udaje się Grekom odrobić jednego gola po OKROPNYM KLOPSIE Cecha.
Reszta meczu to jeden wielki chaos, z którego nic nie wynikło... :)

Dziś wielki biało-czerwony wieczór.
Moje prognozy niestety nie patriotyczne, a realistyczne, obstawiam zwycięstwo Rosjan w meczu *Polska - Rosja*.
  • awatar KALIPSO: A JA REMIS....POZDRAWIAM ALE SERCEM JESTEM ZA POLAKAMI :)
  • awatar Mauve: Czesi się spisali :P
  • awatar Klaud!a: i bardzo dobrze, że Czeci wygrali! A teraz wygra Polska, ewentualnie będzie remis :P O tak! :D