Wpisy oznaczone tagiem "Gale i imprezy" (6)  

patunia15700
 
90. gala rozdania Oscarów odbyła się w Los Angeles, w Dolby Theatre. Prowadzącym był Jimmy Kimmel, amerykański producent filmowy oraz prowadzący talk show.

Pełna lista zwycięzców:

**Najlepszy film**

   "Czas mroku"
   "Dunkierka"
   "Uciekaj!"
   "Czwarta władza"
   "Kształt wody" - WYGRANA
    "Lady Bird"
   "Nić widmo"
   "Tamte dni, tamte noce”
   "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri"

**Najlepszy reżyser**

   Christopher Nolan - "Dunkierka"
   Jordan Peele - "Uciekaj!"
   Guillermo del Toro - "Kształt wody" - WYGRANA
   Greta Gerwig - "Lady Bird"
   Paul Thomas Anderson - "Nić widmo"

**Najlepsza aktorka**

   Sally Hawkins - "Kształt wody"
   Frances McDormand - "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" - WYGRANA
   Margot Robbie - "Jestem najlepsza. Ja, Tonya"
   Saoirse Ronan - "Lady Bird"
   Meryl Streep - "Czwarta władza"

**Najlepszy aktor**

   Timothee Chalamet - "Tamte dni, tamte noce"
   Daniel Day-Lewis - "Nić widmo"
   Daniel Kaluuya - "Uciekaj!"
   Gary Oldman - "Czas mroku" - WYGRANA
   Denzel Washington - "Roman J. Israel, Esq"

**Najlepsza aktorka drugoplanowa**

   Mary J. Blige - "Mudbound"
   Allison Janney - "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" - WYGRANA
   Lesley Manville - "Nić widmo"
   Laurie Metcalf - "Lady Bird"
   Octavia Spencer - "Kształt wody"

**Najlepszy aktor drugoplanowy**

   Willem Dafoe - "The Florida Project"
   Woody Harrelson - "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri"
   Richard Jenkins - "Kształt wody"
   Christopher Plummer - "Wszystkie pieniądze świata"
   Sam Rockwell - "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" - WYGRANA

**Najlepszy scenariusz adaptowany**

   "Tamte dni, tamte noce" - WYGRANA
   "Disaster Artist"
   "Logan: Wolverine"
   "Gra o wszystko"
   "Mudbound"

**Najlepszy scenariusz oryginalny**

   "I tak cię kocham"
   "Uciekaj!" - WYGRANA
   "Lady Bird"
   "Kształt wody"
   "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri"

**Najlepszy film nieanglojęzyczny**

   "Fantastyczna kobieta" - WYGRANA
   "Niemiłość"
   "The Square"
   "Dusza i ciało"
   "The Insult"

**Najlepszy dokument**

   "Abacus: Small Enough to Jail"
   "Visages, villages"
   "Ikar" - WYGRANA
   "Ostatni w Aleppo"
   "Strong Island"

**Najlepsza animacja**

   "Dzieciak rządzi"
   "Coco" - WYGRANA
   "Breadwinner"
   "Ferdinand"
   "Twój Vincent"

**Najlepsza piosenka**

   Mighty River - "Mudbound"
   Mystery of Love - "Tamte noce, tamte dni"
   Remember me - "Coco" - WYGRANA
   Stand Up For Something - "Marshall"
   This is me - "Król rozrywki"

**Najlepsza muzyka**

   "Dunkierka"
   "Nić widmo"
   "Kształt wody" - WYGRANA
   "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi"
   "Trzy billboardy za Ebbing Missouri"

Najlepsze zdjęcia**

   "Blade Runner 2049" - WYGRANA
   "Czas mroku"
   "Dunkierka"
   "Mudbound"
   "Kształt wody"

**Najlepszy montaż**

   "Baby Driver"
   "Dunkierka" - WYGRANA
   "Jestem najlepsza. Ja, Tonya"
   "Kształt wody"
   "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri"

**Najlepsze efekty specjalne**

   "Blade Runner 2049" - WYGRANA
   "Strażnicy Galaktyki vol. 2"
   "Kong: Wyspa Czaszki"
   "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi"
   "Wojna o planetę małp"

**Najlepszy dźwięk**

   "Baby Driver"
   "Blade Runner 2049"
   "Dunkierka" - WYGRANA
   "Kształt wody"
   "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi"

**Najlepszy montaż dźwięku**

   "Baby Driver"
   "Blade Runner 2049"
   "Dunkierka" - WYGRANA
   "Kształt wody"
   "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi"

**Najlepsza scenografia**

   "Piękna i Bestia"
   "Blade Runner 2049"
   "Czas mroku"
   "Dunkierka"
   "Kształt wody" - WYGRANA

**Najlepsze kostiumy**

   "Piękna i Bestia"
   "Czas mroku"
   "Nić widmo" - WYGRANA
   "Kształt wody"
   "Powiernik królowej"

**Najlepsza charakteryzacja**

   "Czas mroku" - WYGRANA
   "Powiernik królowej"
   "Cudowny chłopak"

**Najlepszy film krótkometrażowy**

   "DeKalb Elementary"
   "The Eleven O'Clock"
   "My Nephew Emmett"
   "The Silent Child" - WYGRANA
   "Watu Wote: All of Us"

**Najlepszy dokument krótkometrażowy**

   "Edith+Eddie"
   "Heaven Is a Traffic Jam on the 405" - WYGRANA
   "Heroin(e)"
   "Knife Skills"
   "Traffic Stop"

**Najlepsza animacja krótkometrażowa**

   "Dear Basketball" - WYGRANA
   "Garden Party"
   "Lou"
   "Negative Space"
   "Revolting Rhymes"
 

patunia15700
 
Jubileuszowa 60. ceremonia rozdania nagród Grammy odbyła się 28. stycznia w Madison Square Garden w Nowym Jorku

Pełna lista zwycięzców:

**Najlepszy teledysk:**
**"Humble." — Kendrick Lamar**

"Up All Night" — Beck
"Makeba" — Jain
"The Story Of O.J." — Jay-Z
"1-800-273-8255" — Logic Featuring Alessia Cara & Khalid

**Nagranie Roku:**
**“24K Magic” — Bruno Mars**

“Redbone” — Childish Gambino
“Despacito” — Luis Fonsi & Daddy Yankee Featuring Justin Bieber
“The Story Of O.J.” — Jay-Z
“HUMBLE.” — Kendrick Lamar

**Album Roku:**
**24K Magic — Bruno Mars**

“Awaken, My Love!” — Childish Gambino
4:44 — Jay-Z
DAMN. — Kendrick Lamar
Melodrama — Lorde

**Piosenka Roku:**
**“That’s What I Like” — Bruno Mars**

“Despacito” — Luis Fonsi & Daddy Yankee Featuring Justin Bieber
“4:44” — Jay-Z
“Issues” — Julia Michaels
“1-800-273-8255” — Logic Featuring Alessia Cara & Khalid

**Najlepszy Debiut:**
**Alessia Cara**

Khalid
Lil Uzi Vert
Julia Michaels
SZA

**Najlepszy solowy występ pop:**
**“Shape Of You” — Ed Sheeran**

“Love So Soft” — Kelly Clarkson
“Praying” — Kesha
“Million Reasons” — Lady Gaga
“What About Us” — P!nk

**Najlepszy występ pop - duet/zespół:**
**“Feel It Still” — Portugal. The Man**

“Something Just Like This” — The Chainsmokers & Coldplay
“Despacito” — Luis Fonsi & Daddy Yankee Featuring Justin Bieber
“Thunder” — Imagine Dragons
“Stay” — Zedd & Alessia Cara

**Najlepszy tradycyjny album popowy:**
**Tony Bennett Celebrates 90 — (Various Artists) Dae Bennett, Producer**

Triplicate — Bob Dylan
In Full Swing — Seth MacFarlane
Wonderland — Sarah McLachlan
Nobody But Me (Deluxe Version) — Michael Bublé

**Najlepszy album popowy:**
**÷ (Divide) — Ed Sheeran**

Kaleidoscope EP — Coldplay
Lust For Life — Lana Del Rey
Evolve — Imagine Dragons
Rainbow — Kesha
Joanne — Lady Gaga

**Najlepszy występ R&B:**
**“That’s What I Like” — Bruno Mars**

“Get You” — Daniel Caesar Featuring Kali Uchis
“Distraction” — Kehlani
“High” — Ledisi
“The Weekend” — SZA

**Najlepszy tradycyjny występ R&B:**
**“Redbone” — Childish Gambino**

“Laugh And Move On” — The Baylor Project
“What I’m Feelin'” — Anthony Hamilton Featuring The Hamiltones|
“All The Way” — Ledisi
“Still” — Mali Music

**Kategoria Best Urban Contemporary Album:**
**Starboy — The Weeknd**

Free 6LACK — 6LACK
“Awaken, My Love!” — Childish Gambino
American Teen — Khalid
Ctrl — SZA

**Najlepszy album R&B:**
**24K Magic — Bruno Mars**

Freudian — Daniel Caesar
Let Love Rule — Ledisi
Gumbo — PJ Morton
Feel The Real – Musiq Soulchild

**Kategoria Best Rap Performance:**
**“HUMBLE.” — Kendrick Lamar**

“Bounce Back” — Big Sean
“Bodak Yellow” — Cardi B
“4:44” — Jay-Z
“Bad And Boujee” — Migos Featuring Lil Uzi Vert

**Kategoria Best Rap/Sung Performance:**
**“LOYALTY.” — Kendrick Lamar Featuring Rihanna**

“PRBLMS” — 6LACK
“Crew” — Goldlink Featuring Brent Faiyaz & Shy Glizzy
“Family Feud” — Jay-Z Featuring Beyoncé
“Love Galore” — SZA Featuring Travis Scott

**Najlepsza piosenka Rap:**
**“HUMBLE.” — Kendrick Lamar**

“Bodak Yellow” - Cardi B
“Chase Me” — Danger Mouse Featuring Run The Jewels & Big Boi
“Sassy” — Rapsody
“The Story Of O.J.” — Jay-Z

**Najlepszy album Rap:**
**DAMN. — Kendrick Lamar**

4:44 — Jay-Z
Culture — Migos
Laila’s Wisdom — Rapsody
Flower Boy — Tyler, The Creator

**Kategoria MUSIC FOR VISUAL MEDIA FIELD:**
**La La Land — (Various Artists)**

Best Compilation Soundtrack For Visual Media:
Baby Driver — (Various Artists)
Guardians Of the Galaxy Vol. 2: Awesome Mix Vol. 2 — (Various Artists)
Hidden Figures: The Album — (Various Artists)
Moana: The Songs — (Various Artists)

**Kategoria Best Jazz Vocal Album:**
**Dreams and Daggers — Cécile McLorin Salvant**

The Journey — The Baylor Project
A Social Call — Jazzmeia Horn
Bad Ass and Blind — Raul Midón
Porter Plays Porter — Randy Porter Trio With Nancy King

**Kategoria Best Latin Pop Album:**
**El Dorado — Shakira**

Lo Único Constante — Alex Cuba
Mis Planes Son Amarte — Juanes
Amar Y Vivir En Vivo Desde La Ciudad De México, 2017 — La Santa Cecilia
Musas (Un Homenaje Al Folclore Latinoamericano En Manos De Los Macorinos) — Natalia Lafourcade

**Kategoria Best Dance Recording:**
**"Tonite" — LCD Soundsystem**

"Bambro Koyo Ganda" — Bonobo Featuring Innov Gnawa
"Cola" — Camelphat & Elderbrook
"Andromeda" — Gorillaz Featuring DRAM
"Line Of Sight" — Odesza Featuring WYNNE & Mansionair

**Kategoria Best Dance/Electronic Album:**
**3-D The Catalogue — Kraftwerk**

Migration — Bonobo
Mura Masa — Mura Masa
A Moment Apart — Odesza
What Now — Sylvan Esso

**Najlepszy album z muzyką gospel:**
**Let Them Fall in Love — CeCe Winans**

Crossover: Live From Music City — Travis Greene
Bigger Than Me — Le’Andria
Close — Marvin Sapp
Sunday Song — Anita Wilson
 

patunia15700
 
W niedzielę 19. listopada odbyła się gala American Music Awards (AMA's). Tegoroczną prowadzącą była aktorka, modelka i prezenterka telewizyjna Tracee Ellis Ross. Córka Diany Ross.

Przedstawiam Wam listę zwycięzców.

**Artysta Roku**
The Chainsmokers
Drake
Kendrick Lamar
**Bruno Mars**
Ed Sheeran

**Debiut Roku**
James Arthur
**Niall Horan**
Julia Michaels
Post Malone
Rae Sremmurd

**Współpraca Roku**
The Chainsmokers feat.Halsey, "Closer"
**Luis Fonsi & Daddy Yankee feat Justin Bieber, "Despacito"**
DJ Khaled feat Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper & Lil Wayne, "I'm The One"
Maroon 5 feat Kendrick Lamar, "Don't Wanna Know"
The Weeknd feat. Daft Punk, "Starboy"

**Trasa Koncertowa Roku**
Garth Brooks
**Coldplay**
U2

**Teledysk Roku**
Luis Fonsi & Daddy Yankee, "Despacito"
**Bruno Mars, "That's What Like"**
Ed Sheeran, "Shape of You"

**Artysta Roku - POP/ROCK**
Drake
**Bruno Mars**
Ed Sheeran

**Artystka Roku - POP/ROCK**
Alessia Cara
**Lady Gaga**
Rihanna

**Duet/Zespół Roku - POP/ROCK**
The Chainsmokers
Coldplay
**Imagine Dragons**

**Album Roku - POP/ROCK**
Drake, More Life
**Bruno Mars, 24K Magic**
The Weeknd, Starboy

**Piosenka Roku - POP/ROCK**
The Chainsmokers ft. Halsey, "Closer"
**Luis Fonsi & Daddy Yankee ft. Justin Bieber, "Despacito"**
Ed Sheeran, Shape of You

**Artysta Roku - COUNTRY**
Sam Hunt
Thomas Rhett
**Keith Urban**

**Artystka Roku - COUNTRY"**
Miranda Lambert
Maren Morris
**Carrie Underwood**

**Duet/Zespół Roku - COUNTRY**
Florida Georgia Line
**Little Big Town**
Old Dominion

**Album Roku - COUNTRY**
Jason Aldean, They Don't Know
Chris Stapleton, From a Room: Vol. 1
**Keith Urban, Ripcord**

**Piosenka Roku - COUNTRY**
Sam Hunt, "Body Like a Back Road"
Jon Pardi, "Dirt on My Boots"
**Keith Urban, Blue Ain't Your Color"**

**Artysta Roku - RAP/HIP HOP**
**Drake**
Kendrick Lamar
Migos

**Album Roku - RAP/HIP HOP**
Drake, More Life
**Kendrick Lamar, DAMN**
Migos, Culture

**Piosenka Roku - RAP/HIP HOP**
**DJ Khaled ft. Justin Bieber, Quavo Chance the Rapper & Lil Wayne, "I'm The One"**
Kendrick Lamar, "Humble."
Rae Sremmurd ft. Gucci Mane, "Black Beatles"

**Artysta Roku - SOUL/R&B**
Childish Gambino
**Bruno Mars**
The Weeknd

**Artystka Roku - SOUl/R&B**
**Beyonce**
Kehlani
Rihanna

**Album Roku - SOUL/R&B**
Childish Gambino, Awaken My Love!
**Bruno Mars, 24K Magic**
The Weeknd, Starboy

**Piosenka Roku - SOUL/R&B**
Khalid, “Location”
**Bruno Mars, “That’s What I Like"**
The Weeknd, “Starboy”

**Artysta Roku – ROCK ALTERNATYWNY**
Imagine Dragons
**Linkin Park**
Twenty One Pilots

**Artysta Roku – ADULT CONTEMPORARY**
Bruno Mars
**Shawn Mendes**
Ed Sheeran

**Artysta Roku – LATIN**
Luis Fonsi
Daddy Yankee
**Shakira**

**Artysta Roku – CONTEMPORARY INSPIRATIONAL**
**Lauren Daigle**
MercyMe
Chris Tomlin

**Artysta Roku – EDM**
**The Chainsmokers**
Calvin Harris
DJ Snake

**Ścieżka Dźwiękowa Roku**
“Strażnicy galaktyki vol. 2”
**“Vaiana: Skarb oceanu”**
“Trolle”
 

patunia15700
 
Tegoroczne EMA's 2017 odbyło się w zeszłą niedzielę tj. 12.11.2017. na arenie Wembley w Londynie. Prowadzącą była piosenkarka Rita Ora. W tym roku najwięcej statuetek zdobył Shawn Mendes. W przyszłym roku Europe Music Awards odbędzie się w Hiszpanii.

A jutro odbędzie się American Music Awards.

Lista zwycięzców:

**Najlepsza piosenka**
Clean Bandit - Rockabye ft. Sean Paul & Anne Marie
DJ Khaled - Wild Thoughts ft. Rihanna, Bryson Tiller
Ed Sheeran - Shape of You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito (Remix) ft. Justin Bieber
**Shawn Mendes - There's Nothing Holdin' Me Back**

**Najlepszy Artysta**
Ariana Grande
Ed Sheeran
Kendrick Lamar
Miley Cyrus
**Shawn Mendes**
Taylor Swift

**Najlepszy look**
Dua Lipa
Harry Styles
Rita Ora
Taylor Swift
**Zayn**

**Najlepszy debiut**
**Dua Lipa**
Julia Michaels
Khalid
KYLE
Rag'n'Bone Man

**Najlepszy Wykonawca Pop**
**Camila Cabello**
Demi Lovato
Miley Cyrus
Shawn Mendes
Taylor Swift

**Najlepszy Teledysk**
Foo Fighters - Run
Katy Perry - Bon Appétit ft. Migos
**Kendrick Lamar - HUMBLE**
KYLE - iSpy ft. Lil Yachty
Taylor Swift - Look What You Made Me Do

**Najlepszy Występ Na Żywo**
Bruno Mars
Coldplay
**Ed Sheeran**
Eminem
U2

**Najlepszy Wykonawca Muzyki Elektronicznej**
Calvin Harris
**David Guetta**
Major Lazer
Martin Garrix
The Chainsmokers

**Najlepszy Wykonawca Rockowy**
**Coldplay**
Foo Fighters
Royal Blood
The Killers
U2

**Najlepszy Wykonawca Hip-Hopowy**
Drake
**Eminem**
Future
Kendrick Lamar
Post Malone

**Najlepszy Wykonawca Alternatywny**
Imagine Dragons
Lana Del Rey
Lorde
The xx
**Thirty Seconds To Mars**

**Najwięksi Fani**
Ariana Grande
Justin Bieber
Katy Perry
**Shawn Mendes**
Taylor Swift

**Najlepszy Polski Artysta**
Bednarek
**Dawid Kwiatkowski**
Monika Lewczuk
Margaret
Natalia Nykiel
 

patunia15700
 
Już wiemy, kto w tym roku oberwał zielonym szlamem, a kto mógł tylko ... zazdrościć!

Tegoroczne rozdanie Kids Choice Awards odbyło się tradycyjnie w Los Angeles, gdzie pojawiło się wiele znanych gwiazd, jak Zendaya czy Fifth Harmony.

Całą imprezę poprowadził Blake Shelton, który oczywiście również nie wymigał się od prysznica z zielonej galaretki, która jest znakiem firmowym tych nagród.

Oto pełna lista zwycięzców w obu grupach - telewizja i film:

**Ulubiona Polska Gwiazda**
Margaret

**TELEWIZJA**

**Favorite TV Show (Ulubiony serial telewizyjny)**
The Thundermans (Grzmotomocni)

**Favorite Family TV Show (Ulubiony familijny serial telewizyjny)**
The Muppets (Muppety)

**Favorite Male TV Star – Kids’ Show (Ulubiony aktor telewizyjny - serial dla dzieci)**
Ross Lynch – Austin Moon, Austin & Ally

**Favorite Male TV Star – Family Show  (Ulubiony aktor telewizyjny - serial familijny)**
Jim Parsons – Sheldon Cooper, The Big Bang Theory (Teoria Wielkiego Podrywu)

**Favorite Female TV Star – Kids’ Show (Ulubiona aktorka telewizyjna - serial dla dzieci)**
Zendaya – K.C. Cooper, K.C. Undercover (Nastoletnia Agentka)

**Favorite Female TV Star – Family Show (Ulubiona aktorka telewizyjna - serial familijny)**
Sofia Vergara – Gloria Delgado-Pritchett, Modern Family (Współczesna rodzina)

**Favorite Talent Competition Show**
The Voice

**Favorite Cooking Show**
Cake Boss

**Favorite Cartoon (Ulubiona kreskówka)**
SpongeBob SquarePants (SpongeBob Kanciastoporty)

**FILM**

**Favorite Movie (Ulubiony film)**
Star Wars: The Force Awakens (Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy)

**Favorite Movie Actor (Ulubiony aktor filmowy)**
Will Ferrell – Brad Whitaker, Daddy’s Home (Tata kontra tata)

**Favorite Movie Actress (Ulubiona aktorka filmowa)**
Jennifer Lawrence – Katniss Everdeen, The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (Igrzyska Śmierci: Kosogłos - część 2)

**Favorite Animated Movie (Ulubiony film animowany)**
Hotel Transylvania 2

**Favorite Voice From an Animated Movie (Ulubiony głos z filmu animowanego)**
Amy Poehler – Joy, Inside Out (W głowie się nie mieści)

**Ulubiona książka**
Dziennik cwaniaczka

**Ulubiona gra wideo**
Just Dance 2016

**Ulubiony zespół muzyczny**
Fifth Harmony

**Ulubiony piosenkarz**
Justin Bieber

**Ulubiona piosenkarka**
Ariana Grande

**Ulubiony hit roku**
Hello - Adele

**Ulubiony nowy artysta**
Shawn Mendes

**Ulubiona współpraca**
See You Again - Wiz Khalifa feat. Charlie Puth
 

patunia15700
 
88. gala rozdania Oscarów już za nami.

Leonardo DiCaprio w końcu dostał swojego upragnionego Oscara, a było to możliwe dzięki jego wyjątkowej roli w filmie Zjawa - ten nie dostał jednak Oscara za Najlepszy film, bo za ten uznano Spotlight.

Największym wygranym tegorocznej gali okazał się jednak film Mad Max: Na drodze gniewu, który otrzymał w sumie 6 statuetek, m.in. kostiumy, dźwięk czy charakteryzację.

Pełna lista zwycięzców:

Oscary 2016: film

“Spotlight”



Oscary 2016: reżyseria
Alejandro G. Inarritu, "Zjawa"

Oscary 2016: aktor
Leonardo DiCaprio, "Zjawa"

Oscary 2016: aktorka
Brie Larson, "Pokój"

Oscary 2016: aktor drugoplanowy
Mark Rylance, "Most szpiegów"

Oscary 2016: aktorka drugoplanowa
Alicia Vikander, "Dziewczyna z portretu"

Oscary 2016: scenariusz oryginalny
Tom McCarthy, Josh Singer, "Spotlight"

Oscary 2016: scenariusz adaptowany
Adam McKay i Charles Randolph, "Big Short"

Oscary 2016: film animowany

“W głowie się nie mieści”



Oscary 2016: film nieanglojęzyczny

“Syn Szawła”



Oscary 2016: krótkometrażowy film dokumentalny

“A Girl in the River: The Price of Forgiveness”



Oscary 2016: film dokumentalny

“Amy”



Oscary 2016: zdjęcia
"Zjawa", Emmanuel Lubezki

Oscary 2016: montaż
"Mad Max: Na drodze gniewu", Margaret Sixel

Oscary 2016: scenografia
"Mad Max: Na drodze gniewu", Colin Gibson, Katie Sharrock, Lisa Thompson

Oscary 2016: kostiumy
"Mad Max: Na drodze gniewu", Jenny Beavan

Oscary 2016: utwór muzyczny

“Writing's On The Wall" z filmu "Spectre”



Oscary 2016: muzyka filmowa
"Nienawistna ósemka", Ennio Morricone

Oscary 2016: efekty specjalne
"Ex Machina", Andrew Whitehurst, Paul Norris, Mark Williams Ardington, Sara Bennett

Oscary 2016: charakteryzacja

“Mad Max: Na drodze gniewu”



Oscary 2016: montaż dźwięku

“Mad Max: Na drodze gniewu”



Oscary 2016: dźwięk

“Mad Max: Na drodze gniewu”



Oscary 2016: film krótkometrażowy

“Stutterer”



Oscary 2016: krótkometrażowy film animowany

“Bear Story”

 

 

Kategorie blogów