Dziesięć lat temu w cichym Buckthorpe zaginął chłopak, Samuel Murray. Od tamtej pory nikt go nie widział. Rosie Sharpe opłakiwała zaginięcie przyjaciela przez wiele tygodni, ale jej młodsza siostra, Heather, wie, że łzy Rosie skrywały prawdę. Tej samej nocy, której zaginął Samuel, Heather widziała siostrę wślizgującą się przez okno z powrotem do ich wspólnej sypialni – z podartą kurtką, oszalałym spojrzeniem, drżącą ze strachu. Heather nigdy nie powiedziała nikomu, co widziała, ale sekrety nie mogą pozostać pogrzebane na zawsze… Dziesięć lat później Rosie i Heather wracają do rodzinnego domu. Ale powoli staje się oczywiste, że ktoś ze zwartej społeczności wioski nie chce ich tutaj.

Kłamstwa z przeszłości zaczynają się wreszcie ujawniać i obie kobiety znajdują się w niebezpieczeństwie…

Pełny nieoczekiwanych zwrotów akcji, wciągający thriller autorki sprzedanej w milionach kopii powieści „Milczące dziecko”.

Nie odłożycie tej książki aż do ostatnich, szokujących stron. Idealne dla fanów „Za zamkniętymi drzwiami” i „Dziewczyna z pociągu”.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Więcej ebooków z działu "kryminał, sensacja, thriller", znajdziesz tutaj:
masz24.pl/ebooki-kryminal-sensacja-thriller.html

sportsnews24

Świetny pojedynek w wykonaniu obu panów. Początkowo pierwszy set wygrywał Djokovic (4:2) , jednak Murray szybko odrobił jednego game'a (4:3). Kolejny należał do Djokovica. Serb popisał się wspaniałym zagraniem na początku następnego game'a. Jednak to Murray ganiał przeciwnika po korcie i zdobył kolejnego game'a (5:4).  Szkot wygrał do zera następnego game'a i wyrównał wynik (5:5). Fenomenalna wymiana Murray'a i znów doprowadził do remisu (6:6) i rozgrywany tiebreack,którego wygrał Djokovic (7:6).
Drugiego seta od wygranej rozpoczął Murray. Djokovic chyba nabawił się drobnej kontuzji, coś w okolicach kostki, jednak dalej grał. Murray objął prowadzenie w drugim secie na 0:2. Jednak Djokovic w fantastyczny sposób wygrał game'a w drugim secie (1:2). Serb prowadził w drugim secie 3:2. Po geme'ie wygranym przez Djokovica (4:3) w przerwie doszło do małego zamieszania. Kibice zawiesili transparent dotyczący startu uchodźców w AO. Jednak Murray nie stracił koncentracji i wygrał pierwszy punkt w niesamowity sposób. Szkot wygrał tego game'a i doprowadził do remisu (4:4 w drugim secie). Andy Murray po fenomenalnej walce wychodzi na prowadzanie w drugim secie (5:6). Djokovic jednak doprowadził do tiebreacka. Andy Murray cudownym odegraniem wygrywa tiebreacka(6:7). W setach był remis (1:1).
Po bardzo wyrównanym secie, pełnym spektakularnych wymian wygrał go Djokovic (6:3) i w setach wygrywa 2:1.
Niesamowity punkt zdobyty przez Murray'a . Obaj zawodnicy grali przy siatce . Jednak Djokovic zagrał nieudanego loba. W czwartym secie prowadzi Djokovic 2: 0. Fenomenalna gra Novaka! Prowadził aż 4: 0. Wygrał seta 6: 0 !
Novak Djokovic wygrał ten mecz i został zwycięzcą Australian Open!  Gratulacje!

pinio

Dominik Panek: Jerzyk przegrywa niestety 1:3 z Murray'em. Żegnaj Wimbledonie  rdir.pl/1x723t  #Janowicz #Murray #Wimbledon #sport #tenis

pinio

Dominik Panek: #Wimbledon: #Janowicz - #Murray 1:2. Trzeci set 3:5 (RELACJA NA ŻYWO) #tenis #sport rdir.pl/1x723k

pinio

pinio

pinio

pinio

pinio

Dominik Panek: #Wimbledon: #Janowicz - #Murray 1:2. Trzeci set 4:6 (RELACJA NA ŻYWO) #tenis #sport rdir.pl/1x722h