Wpisy oznaczone tagiem "Murray" (67)

sportsnews24

Świetny pojedynek w wykonaniu obu panów. Początkowo pierwszy set wygrywał Djokovic (4:2) , jednak Murray szybko odrobił jednego game'a (4:3). Kolejny należał do Djokovica. Serb popisał się wspaniałym zagraniem na początku następnego game'a. Jednak to Murray ganiał przeciwnika po korcie i zdobył kolejnego game'a (5:4).  Szkot wygrał do zera następnego game'a i wyrównał wynik (5:5). Fenomenalna wymiana Murray'a i znów doprowadził do remisu (6:6) i rozgrywany tiebreack,którego wygrał Djokovic (7:6).
Drugiego seta od wygranej rozpoczął Murray. Djokovic chyba nabawił się drobnej kontuzji, coś w okolicach kostki, jednak dalej grał. Murray objął prowadzenie w drugim secie na 0:2. Jednak Djokovic w fantastyczny sposób wygrał game'a w drugim secie (1:2). Serb prowadził w drugim secie 3:2. Po geme'ie wygranym przez Djokovica (4:3) w przerwie doszło do małego zamieszania. Kibice zawiesili transparent dotyczący startu uchodźców w AO. Jednak Murray nie stracił koncentracji i wygrał pierwszy punkt w niesamowity sposób. Szkot wygrał tego game'a i doprowadził do remisu (4:4 w drugim secie). Andy Murray po fenomenalnej walce wychodzi na prowadzanie w drugim secie (5:6). Djokovic jednak doprowadził do tiebreacka. Andy Murray cudownym odegraniem wygrywa tiebreacka(6:7). W setach był remis (1:1).
Po bardzo wyrównanym secie, pełnym spektakularnych wymian wygrał go Djokovic (6:3) i w setach wygrywa 2:1.
Niesamowity punkt zdobyty przez Murray'a . Obaj zawodnicy grali przy siatce . Jednak Djokovic zagrał nieudanego loba. W czwartym secie prowadzi Djokovic 2: 0. Fenomenalna gra Novaka! Prowadził aż 4: 0. Wygrał seta 6: 0 !
Novak Djokovic wygrał ten mecz i został zwycięzcą Australian Open!  Gratulacje!

pinio

Dominik Panek: Jerzyk przegrywa niestety 1:3 z Murray'em. Żegnaj Wimbledonie  rdir.pl/1x723t  #Janowicz #Murray #Wimbledon #sport #tenis

pinio

Dominik Panek: #Wimbledon: #Janowicz - #Murray 1:2. Trzeci set 3:5 (RELACJA NA ŻYWO) #tenis #sport rdir.pl/1x723k

pinio

pinio

pinio

pinio

pinio

Dominik Panek: #Wimbledon: #Janowicz - #Murray 1:2. Trzeci set 4:6 (RELACJA NA ŻYWO) #tenis #sport rdir.pl/1x722h