Wpisy oznaczone tagiem "Pereira" (5)

v10pl

Dylan Pereira zdominował również drugi wyścig finałowej rundy Volkswagen Golf Cup na Torze Poznań, jednak tegorocznym mistrzem polskiego pucharu VW Golfa został wciąż Jeffrey Kruger.

v10pl

Dylan Pereira zwyciężył pierwszy wyścig ostatniej rundy Volkswagen Golf Cup na Torze Poznań i odrobił 12 punktów do lidera klasyfikacji generalnej polskiego pucharu VW Golfa - Jeffreya Krugera.

v10pl

Dylan Pereira - główny rywal Jeffreya Krugera do tegorocznego mistrzostwa Volkswagen Golf Cup - pokonał kierowcę z RPA w walce o pole position do obu sobotnich wyścigów finałowej rundy polskiego...

v10pl

Drugi wyścig Volkswagen Golf Cup na torze Brno został zdominowany przez Dylana Pereirę. Startujący z pole position kierowca pewnie kontrolował sytuacje, zaś za jego plecami trwała zażarta walka i...

golassopl

golasso.pl: Rita Pereira nowa dziewczyną Cristiano Ronaldo? rdir.pl/1os230 #Pereira#Ronaldo#zdrada#