Wpisy oznaczone tagiem "mysl" (1000)  

burzliwe-niebo
 
Sombra:

Wpis tylko dla użytkowników pinger.pl

 

cnm
 
Czas na myśl!: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." -- Stanisław Lem #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/07/11/ *czasnamysl.pl/archive/author/stanislaw-lem/ >pl.wikipedia.org/wiki/Stanisław_Lem
 

cnm
 
Czas na myśl!: "To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia." -- Jonathan Samuel Carroll #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/07/10/ *czasnamysl.pl/archive/author/jonathan-samuel-carroll/ >pl.wikipedia.org/wiki/Jonathan_Carroll
 

cnm
 
Czas na myśl!: "Kiedy kogoś nie lubisz, [...] wszyscy dookoła o tym wiedzą." -- Alfred Joseph Hitchcock #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/07/09/ *czasnamysl.pl/archive/author/alfred-joseph-hitchcock/ >pl.wikipedia.org/wiki/Alfred_Hitchcock
 

cnm
 
Czas na myśl!: "To, co za nami, i to, co przed nami, niewiele znaczy w porównaniu z tym, co tkwi w nas." -- Ralph Waldo Emerson #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/07/07/ *czasnamysl.pl/archive/author/ralph-waldo-emerson/ >pl.wikipedia.org/wiki/Ralph_Waldo_Emerson
 

cnm
 
Czas na myśl!: "Największym hołdem jaki możemy złożyć prawdzie, jest posiłkować się nią." -- Ralph Waldo Emerson #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/07/06/ *czasnamysl.pl/archive/author/ralph-waldo-emerson/ >pl.wikipedia.org/wiki/Ralph_Waldo_Emerson
 

cnm
 
Czas na myśl!: "Niecnego czynu nie ukryją piękne słowa, a oszczerstwa nie zabrudzą szlachetnego." -- Demokryt z Abdery #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/07/05/ *czasnamysl.pl/archive/author/demokryt-z-abdery/ >pl.wikipedia.org/wiki/Demokryt
 

cnm
 
Czas na myśl!: "Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga." -- Winston Leonard Spencer Churchill #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/07/04/ *czasnamysl.pl/(…)winston-leonard-spencer-churchill… >pl.wikipedia.org/wiki/Winston_Churchill
 

cnm
 
Czas na myśl!: "W dzień obchodź się z żoną, jak z przyjacielem, w nocy jak z przyjaciółką." -- Magdalena Samozwaniec #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/07/03/ *czasnamysl.pl/archive/author/magdalena-samozwaniec/ >pl.wikipedia.org/wiki/Magdalena_Samozwaniec
 

cnm
 
Czas na myśl!: "Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę. Wtedy wszystko lepiej zrozumiesz." -- Albert Einstein #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/07/02/ *czasnamysl.pl/archive/author/albert-einstein/ >pl.wikipedia.org/wiki/Albert_Einstein
 

cnm
 
Czas na myśl!: "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu. Nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." -- Władysław Tatarkiewicz #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/06/29/ *czasnamysl.pl/archive/author/wladyslaw-tatarkiewicz/ >pl.wikipedia.org/wiki/Władysław_Tatarkiewicz
 

cnm
 
Czas na myśl!: "Bogactwo nie jest ulgą w kłopotach, jest tylko zmianą kłopotów." -- Epikur #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/06/26/ *czasnamysl.pl/archive/author/epikur/ >pl.wikipedia.org/wiki/Epikur
 

cnm
 
Czas na myśl!: "Nowego kłamstwa słucha się chętniej niż starej prawdy." -- Anton Pawłowicz Czechow #cytat #mysl &czasnamysl.pl/2014/06/25/ *czasnamysl.pl/archive/author/anton-pawlowicz-czechow/ >pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Czechow
 

 

Kategorie blogów